Kategórie

Séria GALANTA

Séria GALANTA

Retro štýl vnáša do interiéru tradíciu, istotu, spomienky na staré časy a pocit tepla domova. Jednou z najväčších výhod štýlu retro je fakt, že vlastne nikdy nevyjde z módy. Ľudia sa znovu vracia k starým veciam, pretože im symbolizujú kvalitu, ktorá prekonala niekoľko generácií. Kombináciou retro nábytku s modernými prvkami dnešnej doby docielite uceleného interiéru s puncom luxusu, ktorý retro nábytok so sebou nesie.

Materiál: kombinácia masívu duba, lipy a tropického lilijovníku

Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu vody do umývadlovej skrinky použite silikónový tmel.

Najpredávanjšie v kategórii Séria GALANTA

1
GALANTA ORCHIDEA umývadlová skrinka 80x82x33cm, masív
GALANTA ORCHIDEA umývadlová skrinka 80x82x33cm, masív - U dodávateľa, dodanie upresníme!
Skrinka pod umývadlo 2x dvierka v ľavej i pravej časti vnútri 1 drevená polica uprostred 1 slepá zás..
637,86€
Bez DPH: 531,55€
2
GALANTA ORCHIDEA umývadlová skrinka 99,5x82x33cm, masív
GALANTA ORCHIDEA umývadlová skrinka 99,5x82x33cm, masív - U dodávateľa, dodanie upresníme!
umývadlo v ľavej i pravej časti dvierka, vnútri jedna drevená polica uprostred jedna slepá zásuvka, ..
673,32€
Bez DPH: 561,10€
Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Skrinka pod umývadlo 2x dvierka v ľavej i pravej časti vnútri 1 drevená polica uprostred 1 slepá zásuvka pod ňou 3 funkčné zásuvky bez koľajničiek (možno je úplne vytiahnuť) úchytky - kombinácia biela / bronz Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Vhodný typ nájdete v príslušenstve. Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Retro štýl vnáša do interiéru tradíciu, istotu, spomienky na staré časy a pocit tepla domova. Jednou z najväčších výhod štýlu retro je fakt, že v..
637,86€ 784,36€
Bez DPH: 531,55€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
umývadlo v ľavej i pravej časti dvierka, vnútri jedna drevená polica uprostred jedna slepá zásuvka, pod ňou tri funkčné zásuvky dvakrát malá zásuvka všetky zásuvky sú bez koľajničiek (možno je úplne vytiahnuť) úchytky: kombinácia biela / bronz Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Vhodný typ nájdete v príslušenstve. Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Retro štýl vnáša do interiéru tradíciu, istotu, spomienky na staré časy a pocit tepla domova. Jednou z najväčš..
673,32€ 827,96€
Bez DPH: 561,10€

Web by NetGate
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk 2023 © OBCHOD-VTP.SK - AQUA 4U profistore s.r.o.