Bonusový program

Bonusový program pre verných zákazníkov

Nakupujete v našom online obchode opakovane? Potom je náš bonusový program určený práve pre vás.Za každý nákup získate bonusové body (peniaze na ďalší nákup) až do výšky 2 % z ceny nákupu. Ak budete nakupovať pravidelne počas celého roka, body sa vám budú sčítavať a môžete ich kedykoľvek použiť. Nikto vám nedá viac!

Akcia sa vzťahuje na registrovaných koncových zákazníkov (súkromné osoby), spoločnosti a firemných kupujúcich, obchodných partnerov alebo predajcov. Bonusové body sa vzťahujú na konkrétnu osobu alebo spoločnosť.

Ako to funguje?

Nákupom položky získate bonusové body, ktoré sa automaticky pripíšu na vaše používateľské konto. Počet bodov, ktoré získate nákupom, je uvedený na karte výrobku:

Upozorňujeme, že nie všetky položky majú bonusové body. Ak pri položke nie je v podrobnostiach uvedené "Bonusové body: X", body za túto položku nezískate. 

Bonusové body môžete použiť na nákup akéhokoľvek tovaru. V prípade, že ste vo svojom používateľskom účte nazbierali bonusové body, môžete ich pri objednávke uplatniť ako zľavu. Ak máte dostatok bodov, môžete zaplatiť celú objednávku. Bonusové body si musíte uplatniť sami pri každej ďalšej objednávke, nie je možné ich uplatniť spätne po uskutočnení objednávky. Bonusové body je možné uplatniť len pri objednávkach s minimálnou hodnotou 500 Kč.

Kedy sa vám pripíšu bonusové body, kedy ich môžete uplatniť a kde ich nájdete?

Na využitie bonusového programu je potrebná registrácia alebo prihlásenie zákazníka. Bonusové body sa automaticky pripíšu na vaše konto 14 dní po spracovaní objednávky a nájdete ich vo svojom používateľskom profile pod odkazom Bonusové body po prihlásení:Bonusové body můžete uplatnit v nákupním košíku:


Nárok na bonusové body máte len pri objednávke v e-shope, pričom tovar nesmie byť vo výpredaji, zľave alebo zľavnenej sade. Okrem toho sa odmena nevzťahuje na tovar, na ktorý bola poskytnutá dodatočná zľava (množstevná, študentská, predajná a pod.) a na objednávky, pri ktorých ste si už body uplatnili. Nevzťahujú sa na objednávky zaslané e-mailom, telefonicky, faxom alebo iným spôsobom. Ide o nepeňažnú odmenu, nie je možné ju poskytnúť spätne a nie je možné ju reklamovať. Predajca nie je povinný vás upozorniť, že ak zmeníte objednávku na iný spôsob ako elektronický obchod, o túto odmenu prídete.