Kategórie

Séria BELINDA

Séria BELINDA

BELINDA

Minimalistická batérie v štýle, ktorý sa hodí na mnohé štýly kúpeľní

Séria Belinda sa skladá z niekoľkých exkluzívnych batérií s minimalistickým prevedením tela aj páčky batérie. Tento dizajn má mnoho využití pre štýl kúpeľní napríklad Art Deco, Glamour, Retro avšak aj moderné. Lahôdkou tejto série je vaňová batéria s dokonale skryto umiestnenou ručnou spŕškou, ktorá je ukrytá na tele batérie. Samozrejmosťou je i podomietková variant.

   Predĺžená záruka na tesnosť batérií

 

Najpredávanjšie v kategórii Séria BELINDA

1
BELINDA stojanová umývadlová batéria s výpusťou, chróm
BELINDA stojanová umývadlová batéria s výpusťou, chróm - U dodávateľa, dodanie upresníme!
Stojanková páková umývadlová batéria automatická výpust balenie obsahuje prívodné flexibilné hadice ..
191,11€
Bez DPH: 159,26€
2
BELINDA nástenná vaňová batéria, integrovaný držiak sprchy, chróm
BELINDA nástenná vaňová batéria, integrovaný držiak sprchy, chróm - U dodávateľa, dodanie upresníme!
Vaňová nástenná batéria rozteč prívodov 150 mm balenie obsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria Belinda ..
453,49€
Bez DPH: 377,91€
3
BELINDA stojanková bidetová batéria s výpusťou, chróm
BELINDA stojanková bidetová batéria s výpusťou, chróm - U dodávateľa, dodanie upresníme!
Stojánková páková bidetová batéria, s automatickou výpustí balenie obsahuje prívodné flexibilné hadi..
191,11€
Bez DPH: 159,26€
Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Stojanková páková umývadlová batéria automatická výpust balenie obsahuje prívodné flexibilné hadice Séria Belinda sa skladá z niekoľkých exkluzívnych batérií s minimalistickým prevedením tela aj páčky batérie. Tento dizajn má využitie v mnohých štýloch kúpeľní: od Art Deco, Glamour, Retro až po moderné. Lahôdkou séria je vaňová batéria s dokonale skryto umiestnenou ručnou spŕškou, ktorá sa vešia na telo batérie. Samozrejmosťou je i podomietková variant. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Návod..
191,11€ 235,00€
Bez DPH: 159,26€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Vaňová nástenná batéria rozteč prívodov 150 mm balenie obsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria Belinda sa skladá z niekoľkých exkluzívnych batérií s minimalistickým prevedením tela aj páčky batérie. Tento dizajn má využitie v mnohých štýloch kúpeľní: od Art Deco, Glamour, Retro až po moderné. Lahôdkou séria je vaňová batéria s dokonale skryto umiestnenou ručnou spŕškou, ktorá sa vešia na telo batérie. Samozrejmosťou je i podomietková variant. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Návod na výmenu kar..
453,49€ 557,64€
Bez DPH: 377,91€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Stojánková páková bidetová batéria, s automatickou výpustí balenie obsahuje prívodné flexibilné hadice Séria Belinda sa skladá z niekoľkých exkluzívnych batérií s minimalistickým prevedením tela aj páčky batérie. Tento dizajn má využitie v mnohých štýloch kúpeľní: od Art Deco, Glamour, Retro až po moderné. Lahôdkou séria je vaňová batéria s dokonale skryto umiestnenou ručnou spŕškou, ktorá sa vešia na telo batérie. Samozrejmosťou je i podomietková variant. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ná..
191,11€ 235,00€
Bez DPH: 159,26€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietková sprchová / vaňová batéria s prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Séria Belinda sa skladá z niekoľkých exkluzívnych batérií s mi..
247,84€ 304,76€
Bez DPH: 206,53€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietková sprchová batéria pre 1 výstup možnosť napojenia napr. na ručnú alebo hlavovú sprchu bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Séria Belinda sa skladá z niekoľkých exkluzívnych batérií s minimalistickým prevedením tela aj páčky batérie. Tento dizajn ..
162,75€ 200,12€
Bez DPH: 135,62€

Web by NetGate
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk 2023 © OBCHOD-VTP.SK - AQUA 4U profistore s.r.o.