Kategórie

Séria CHIC

Séria CHIC

Najpredávanjšie v kategórii Séria CHIC

1
CHIC stojanová umývadlová batéria s výpusťou, chróm
CHIC stojanová umývadlová batéria s výpusťou, chróm - U dodávateľa, dodanie upresníme!
Stojanková páková umývadlová batéria automatická výpust balenie obsahuje prívodné flexibilné..
240,75€
Bez DPH: 200,62€
2
CHIC podomietková umývadlová batéria, chróm
CHIC podomietková umývadlová batéria, chróm - U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietková umývadlová batéria súčasťou batérie je podomietkové teleso prípadný servisný zá..
673,32€
Bez DPH: 561,10€
3
CHIC stojanková bidetová batéria s výpusťou, chróm
CHIC stojanková bidetová batéria s výpusťou, chróm - U dodávateľa, dodanie upresníme!
Stojánková páková bidetová batéria, s automatickou výpustí balenie obsahuje prívodné flexibiln..
240,75€
Bez DPH: 200,62€
Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Stojanková páková umývadlová batéria automatická výpust balenie obsahuje prívodné flexibilné hadice pripojenie k prívodu vody 3/8" Elegantne tvarované telo s ostrými hranami, to je hlavný znak séria vodovodných batérií CHIC. Dizajn batérie obsahuje tak hranaté, tak oblé prvky a možno ho kombinovať s rôznymi tvarmi doplnkov aj sanitárnej keramiky. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Návod na výmenu kartuše »Inštruktážne video, ako vymeniť kartuši pri vybraných batérií z tejt..
240,75€ 296,04€
Bez DPH: 200,62€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietková umývadlová batéria súčasťou batérie je podomietkové teleso prípadný servisný zákrok možno jednoducho riešiť po odobratí tenkej krycej dosky, v ýměnu kartuše vykonáte po sňatí páčky Pred inštaláciou je nutné si dobre rozmyslieť pozíciu batérie a umývadla. Odporúčame inštalovať batériu tak, aby výtoková hubica bola nad stredom umývadla. Podrobnejšie informácie viď návod.   Elegantne tvarované telo s ostrými hranami, to je hlavný znak séria vodovodných batérií C..
673,32€ 827,96€
Bez DPH: 561,10€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Stojánková páková bidetová batéria, s automatickou výpustí balenie obsahuje prívodné flexibilné hadice pripojenie k prívodu vody 3/8" Elegantne tvarované telo s ostrými hranami, to je hlavný znak séria vodovodných batérií CHIC. Dizajn batérie obsahuje tak hranaté, tak oblé prvky a možno ho kombinovať s rôznymi tvarmi doplnkov aj sanitárnej keramiky. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Návod na výmenu kartuše »Inštruktážne video, ako vymeniť kartuši pri vybraných batérií z tej..
240,75€ 296,04€
Bez DPH: 200,62€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Nástenná vaňová batéria rozteč prívodov 150 mm balenie obsahuje ručnú sprchu, držiak ručnej sprchy a hadicu Elegantne tvarované telo s ostrými hranami, to je hlavný znak séria vodovodných batérií CHIC. Dizajn batérie obsahuje tak hranaté, tak oblé prvky a možno ho kombinovať s rôznymi tvarmi doplnkov aj sanitárnej keramiky. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Návod na výmenu kartuše »Inštruktážne video, ako vymeniť kartuši pri vybraných batérií z tejto série ..
368,39€ 453,00€
Bez DPH: 306,99€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietková sprchová batéria pre 1 výstup možnosť napojenia napr. na ručnú alebo hlavovú sprchu bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu výmena kartuše po sňatí páčky Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte.   Elegantne tvarované telo s ostrými hranami, to je hlavný znak s..
191,11€ 235,00€
Bez DPH: 159,26€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietková sprchová/vaňová batéria, s prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Eleg..
276,21€ 339,64€
Bez DPH: 230,17€

Web by NetGate
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk 2023 © OBCHOD-VTP.SK - AQUA 4U profistore s.r.o.