Kategórie

Séria AIRTECH

Séria AIRTECH

AIRTECH

Najlepší dizajn medzi kohútikovými batériami

 

V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zákazníkov vďaka svojmu guľatému tvaru s hranou. Hlavne kvôli elegantnému dizajnu kohútikové batérie ešte stále neupadajú do zabudnutia a zostávajú aj naďalej obľúbeným artiklom.

   Žiadne dlhé otáčanie či regulace- otoč o 90 ° a je otvorené

   Predĺžená záruka na tesnosť batérií

Najpredávanjšie v kategórii Séria AIRTECH

1
AIRTECH podomietkový ventil, teplá, chróm
AIRTECH podomietkový ventil, teplá, chróm - U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietkové ventily a prepínač ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Toto riešenie je..
56,56€
Bez DPH: 47,14€
2
AIRTECH podomietkový ventil, studená, chróm
AIRTECH podomietkový ventil, studená, chróm - U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietkové ventily a prepínač ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Toto riešenie je..
56,56€
Bez DPH: 47,14€
Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietková trojprvková umývadlová batéria bez inštalačného telesa telo batérie sa na pevno zabuduje do steny batéria je vhodná k umývadlám bez otvoru pre batériu Pred inštaláciou je nutné si dobre rozmyslieť pozíciu batérie a umývadla. Odporúčame inštalovať batériu tak, aby výtoková hubica bola nad stredom umývadla. Podrobnejšie informácie viď návod. V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zákazníkov vďaka svojmu guľat..
203,83€ 250,64€
Bez DPH: 169,86€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Päťprvková kohútiková batéria na okraj vane prepínač vody hubica / ručná sprcha balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a výtokovú hubicu Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. V našej ponuke sa sér..
451,50€ 555,19€
Bez DPH: 376,25€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Nástenná kohútiková vaňová batéria rozteč prívodov vody 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zákazníkov vďaka svojmu guľatému tvaru s hranou. Hlavne kvôli elegantnému dizajnu kohútikové batérie ešte stále neupadajú do zabudnutia a zostávajú aj naďalej obľúbeným artiklom. Neprehliadnite podomietkovú umývadlovú batériu alebo batériu na okraj vane. Žiadne dlhé otáčania či ..
190,44€ 234,18€
Bez DPH: 158,70€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Nástenná kohútiková sprchová batéria rozteč prívodov vody 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zákazníkov vďaka svojmu guľatému tvaru s hranou. Hlavne kvôli elegantnému dizajnu kohútikové batérie ešte stále neupadajú do zabudnutia a zostávajú aj naďalej obľúbeným artiklom. Neprehliadnite podomietkovú umývadlovú batériu alebo batériu na okraj vane. Žiadne dlhé otáčania č..
130,19€ 160,10€
Bez DPH: 108,50€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Nástenná kohútiková sprchová batéria na napojenie na sprchový stĺp. Rozteč prívodov vody 150 mm. Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu. Materiál: mosadz. Povrchová úprava: chróm. Batéria je vhodná na napojenie na sprchový stĺp 990E. V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zákazníkov vďaka svojmu guľatému tvaru s hranou. Hlavne kvôli elegantnému dizajnu kohútikové batérie ešte stále neupadajú do zabudnutia a zostávajú ..
126,85€ 155,98€
Bez DPH: 105,71€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietkové ventily a prepínač ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Toto riešenie je odporúčané do menších priestorov. Ich malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietkový prepínač pre dva výstupy. Možnosť napojenia napr. Na ručnú a hlavovú sprchu. Telo prepínače sa napevno zabuduje do steny. Výmenu keramického vŕšku vykonáte po sňatí rukoväte. V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zá..
140,24€ 172,44€
Bez DPH: 116,86€

Skladová dostupnosť: Na sklade
Stojánková kohútiková bidetová batéria vrátane prívodných flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust pripojenie k prívodu vody 3/8 " V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zákazníkov vďaka svojmu guľatému tvaru s hranou. Hlavne kvôli elegantnému dizajnu kohútikové batérie ešte stále neupadajú do zabudnutia a zostávajú aj naďalej obľúbeným artiklom. Neprehliadnite podomietkovú umývadlovú batériu alebo batér..
153,62€ 188,91€
Bez DPH: 128,02€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietkové ventily a prepínač ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Toto riešenie je odporúčané do menších priestorov. Ich malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietkový ventil 1/2 "pre teplú vodu. Prietok vody pri 3 bar - 30 l / min, pri 2 bar - 20 l / min. Telo ventilu sa napevno zabuduje do steny. Výmenu keramického vŕšku vykonáte po sňatí rukoväte. V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej o..
56,56€ 69,55€
Bez DPH: 47,14€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietkové ventily a prepínač ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Toto riešenie je odporúčané do menších priestorov. Ich malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietkový ventil 1/2 "pre studenú vodu. Prietok vody pri 3 bar - 30 l / min, pri 2 bar - 20 l / min. Telo ventilu sa napevno zabuduje do steny. Výmenu keramického vŕšku vykonáte po sňatí rukoväte. V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej..
56,56€ 69,55€
Bez DPH: 47,14€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Stojánková kohoutková umyvadlová baterie ramínko baterie je otočné včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť připojení k přívodu vody 3/8" V naší nabídce se série Airtech pyšní nejlepším designem v kohoutkových bateriích. Tato série těží z velké obliby u zákazníků díky svému kulatému tvaru s hranou. Hlavně kvůli elegantnímu designu kohoutkové baterie stále ještě neupadají v zapomnění a zůstávají i nadále oblíbeným ..
156,97€ 193,02€
Bez DPH: 130,81€

Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk 2022 © OBCHOD-VTP.SK - AQUA 4U profistore s.r.o.