Kategórie

Séria AIRTECH

Séria AIRTECH

AIRTECH

Najlepší dizajn medzi kohútikovými batériami

 

V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zákazníkov vďaka svojmu guľatému tvaru s hranou. Hlavne kvôli elegantnému dizajnu kohútikové batérie ešte stále neupadajú do zabudnutia a zostávajú aj naďalej obľúbeným artiklom.

   Žiadne dlhé otáčanie či regulace- otoč o 90 ° a je otvorené

   Predĺžená záruka na tesnosť batérií

Najpredávanjšie v kategórii Séria AIRTECH

1
AIRTECH stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm
AIRTECH stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm - U dodávateľa, dodanie upresníme!
Stojánková kohoutková umyvadlová baterie ramínko baterie je otočné včetně přívodních flexibi..
173,38€
Bez DPH: 144,49€
2
AIRTECH podomietková trojprvková umývadlová batéria, chróm
AIRTECH podomietková trojprvková umývadlová batéria, chróm - U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietková trojprvková umývadlová batéria bez inštalačného telesa telo batérie sa na pevno zabuduj..
226,57€
Bez DPH: 188,81€
3
AIRTECH päťprvková batérie na okraj vane, chróm
AIRTECH päťprvková batérie na okraj vane, chróm - U dodávateľa, dodanie upresníme!
Päťprvková kohútiková batéria na okraj vane prepínač vody hubica / ručná sprcha balenie obsahuje ruč..
503,13€
Bez DPH: 419,27€
Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietková trojprvková umývadlová batéria bez inštalačného telesa telo batérie sa na pevno zabuduje do steny batéria je vhodná k umývadlám bez otvoru pre batériu Pred inštaláciou je nutné si dobre rozmyslieť pozíciu batérie a umývadla. Odporúčame inštalovať batériu tak, aby výtoková hubica bola nad stredom umývadla. Podrobnejšie informácie viď návod. V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zákazníkov vďaka svojmu guľat..
226,57€ 278,60€
Bez DPH: 188,81€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Päťprvková kohútiková batéria na okraj vane prepínač vody hubica / ručná sprcha balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a výtokovú hubicu Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. V našej ponuke sa sér..
503,13€ 618,68€
Bez DPH: 419,27€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Nástenná kohútiková vaňová batéria rozteč prívodov vody 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zákazníkov vďaka svojmu guľatému tvaru s hranou. Hlavne kvôli elegantnému dizajnu kohútikové batérie ešte stále neupadajú do zabudnutia a zostávajú aj naďalej obľúbeným artiklom. Neprehliadnite podomietkovú umývadlovú batériu alebo batériu na okraj vane. Žiadne dlhé otáčania či ..
208,84€ 256,80€
Bez DPH: 174,03€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Nástenná kohútiková sprchová batéria rozteč prívodov vody 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zákazníkov vďaka svojmu guľatému tvaru s hranou. Hlavne kvôli elegantnému dizajnu kohútikové batérie ešte stále neupadajú do zabudnutia a zostávajú aj naďalej obľúbeným artiklom. Neprehliadnite podomietkovú umývadlovú batériu alebo batériu na okraj vane. Žiadne dlhé otáčania č..
145,02€ 178,32€
Bez DPH: 120,85€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Nástenná kohútiková sprchová batéria na napojenie na sprchový stĺp. Rozteč prívodov vody 150 mm. Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu. Materiál: mosadz. Povrchová úprava: chróm. Batéria je vhodná na napojenie na sprchový stĺp 990E. V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zákazníkov vďaka svojmu guľatému tvaru s hranou. Hlavne kvôli elegantnému dizajnu kohútikové batérie ešte stále neupadajú do zabudnutia a zostávajú ..
137,93€ 169,60€
Bez DPH: 114,94€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietkové ventily a prepínač ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Toto riešenie je odporúčané do menších priestorov. Ich malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietkový prepínač pre dva výstupy. Možnosť napojenia napr. Na ručnú a hlavovú sprchu. Telo prepínače sa napevno zabuduje do steny. Výmenu keramického vŕšku vykonáte po sňatí rukoväte. V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zá..
155,65€ 191,40€
Bez DPH: 129,71€

Skladová dostupnosť: Na sklade
Stojánková kohútiková bidetová batéria vrátane prívodných flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust pripojenie k prívodu vody 3/8 " V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej obľuby u zákazníkov vďaka svojmu guľatému tvaru s hranou. Hlavne kvôli elegantnému dizajnu kohútikové batérie ešte stále neupadajú do zabudnutia a zostávajú aj naďalej obľúbeným artiklom. Neprehliadnite podomietkovú umývadlovú batériu alebo batér..
208,84€ 169,84€ 99,02€
Bez DPH: 82,52€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietkové ventily a prepínač ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Toto riešenie je odporúčané do menších priestorov. Ich malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietkový ventil 1/2 "pre teplú vodu. Prietok vody pri 3 bar - 30 l / min, pri 2 bar - 20 l / min. Telo ventilu sa napevno zabuduje do steny. Výmenu keramického vŕšku vykonáte po sňatí rukoväte. V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej o..
59,92€ 73,68€
Bez DPH: 49,93€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Podomietkové ventily a prepínač ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Toto riešenie je odporúčané do menších priestorov. Ich malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietkový ventil 1/2 "pre studenú vodu. Prietok vody pri 3 bar - 30 l / min, pri 2 bar - 20 l / min. Telo ventilu sa napevno zabuduje do steny. Výmenu keramického vŕšku vykonáte po sňatí rukoväte. V našej ponuke sa séria Airtech pýši najlepším dizajnom v kohútikových batériách. Táto séria ťaží z veľkej..
59,92€ 73,68€
Bez DPH: 49,93€

Skladová dostupnosť: U dodávateľa, dodanie upresníme!
Stojánková kohoutková umyvadlová baterie ramínko baterie je otočné včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť připojení k přívodu vody 3/8" V naší nabídce se série Airtech pyšní nejlepším designem v kohoutkových bateriích. Tato série těží z velké obliby u zákazníků díky svému kulatému tvaru s hranou. Hlavně kvůli elegantnímu designu kohoutkové baterie stále ještě neupadají v zapomnění a zůstávají i nadále oblíbeným ..
173,38€ 213,20€
Bez DPH: 144,49€

Web by NetGate
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk 2023 © OBCHOD-VTP.SK - AQUA 4U profistore s.r.o.