INOXMATER sifón k umývadlu 5/4", odtok 32 mm, nerezová oceľ/matná meď
- Výrobca: Bonomini
- Kód produktu: 0581RG32K6
- Vernostné body: 48
- Dostupnosť: Skladom - doručíme do 24.4.
- Množstevní jednotka (MJ): ks
- Bez DPH: 69,78€
85,82€
85,82€
| Značka | BONOMINI |
|---|---|
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Nerez |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8030575066370 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Měď mat |
| Balení | 1 ks |
| Materiál | Nerez |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Záruka | 2 roky |