SINTRA stojanová batéria pod drez, matná čierna
- Výrobca: AQUALINE
- Kód produktu: SX070B
- Vernostné body: 22
- Dostupnosť: Skladom - doručíme do 27.4.
- Množstevní jednotka (MJ): ks
- Bez DPH: 32,27€
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SINTRA |
| 3D model | ANO |
| Výška | 149 mm |
| Hloubka | 248 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 123 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118098 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Barva | Černá mat |
| Hloubka | 248 mm |
| Výška | 149 mm |
| 3D model | ANO |
| Balení | 1 ks |
| Druh ovládání | Páka |
| Instalace | Stojánková |
| Materiál | Mosaz |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Tvar | Kruhové |
| Výška výtoku | 123 mm |
| Záruka | 4 roky |
| Název | Velikost | Přidáno | Odkaz |
| 60917-navod_na_udrzbu_baterii_aqualine.pdf | 478.75KB | 01.04.2026 | Stáhnout |
| 60917-zarucni_list_baterie_cely_aqualine_web.pdf | 1.33MB | 01.04.2026 | Stáhnout |
| 60917-sx070.3ds | 375.86KB | 01.04.2026 | Stáhnout |
| 60917-sx070.dwg | 1.55MB | 01.04.2026 | Stáhnout |
| 60917-sx070.dxf | 6.82MB | 01.04.2026 | Stáhnout |
| Název | Velikost | Přidáno | Odkaz |
| 60917-navod_na_udrzbu_baterii_aqualine.pdf | 478.75KB | 01.04.2026 | Stáhnout |
| 60917-zarucni_list_baterie_cely_aqualine_web.pdf | 1.33MB | 01.04.2026 | Stáhnout |
| 60917-sx070.3ds | 375.86KB | 01.04.2026 | Stáhnout |
| 60917-sx070.dwg | 1.55MB | 01.04.2026 | Stáhnout |
| 60917-sx070.dxf | 6.82MB | 01.04.2026 | Stáhnout |