• TANGIT UNI-Lock - tesniace teflónová niť 20m

Kód produktu: TNG20

Počet hodnotení: 0 / Napísať recenziu

TANGIT UNI-Lock - tesniace teflónová niť 20m

  • Výrobca: HENKEL
  • Vernostné body: 1
  • Dostupnosť: Skladom
  • Bez DPH: 3,65€

4,38€


Popis

Tesniace vlákno Tangit UNI-LOCK je určené na tesnenie kovových aj plastových závitov do maximálneho vonkajšieho priemeru 6“, na pripojenie výpustných kohútikov a odbočiek potrubia a inštaláciu potrubia stlačeného vzduchu. Veľmi ľahko utesní potrubie na pitnú aj odpadovú vodu, plyn, tlakový vzduch, priemyselné oleje aj LPG.

Tangit UNI-LOCK je certifikovaný na aplikáciu v styku s pitnou vodou. Odoláva teplotám od -20 °C do +130 °C a tlaku až 16 barov. Má schválené použitie pre plyny I., II., III. triedy bez obmedzenia, horúcu vodu podľa EN 751-2 a DIN 30660 prostredníctvom DVGW. Umožňuje rýchle nastavenie výpustných kohútikov a okamžité utesnenie potrubia vody, plynu a stlačeného vzduchu.

S Tangitom UNI-LOCK dosiahnete až o 55 % nižšie náklady, navyše je až o 45 % rýchlejšie ako konopné tesnenie (podľa časovej štúdie REFA). Výhodou oproti konope je rýchle použitie, jednoduchá a veľmi jednoduchá aplikácia a čistá práca. Vlákno nie je potrebné nijako pripravovať, po vytiahnutí je ihneď pripravené, ľahko sa aplikuje a tesní okamžite. Navyše umožňuje dodatočnú korekciu závitu. Spoľahlivo nahradí konopné vlákno a PTFE pásky. Jedno balenie Tangit UNI-LOCK nahrádza približne 20 rolí Teflónovej pásky.

Na trhu môžete nájsť niekoľko druhov balenia. Najmenšie balenie je určené pre príležitostnú prácu, v krabičke nájdete 20 m, stredne veľké balenie obsahuje 80 ma pre profesionálov je určené balenie so 160 + 20 m zadarmo. 160 m balenia stačí na 400 závitov (1/2" kovové závity).

Uľahčite si prácu s profesionálom, tesniacim vláknom Tangit UNI-LOCK.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Otázka:

Poznámka: HTML nie je preložené!